Jak rezervovat

Jak rezervovat

Jak rezervovat

 

Vyberte si z naší nabídky zájezd dle Vašich požadavků

Vyberte si zájezd, který přesně odpovídá Vašim požadavkům. Pokud nastane situace, že Vámi vybraný zájezd bude již obsazen, budeme Vás kontaktovat a nabídneme zájezd co nejvíce podobný Vaší původní objednávce.

Vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej (vyplnění je nezávazné do doby podepsání smlouvy)

Po vybrání Vámi zvoleného zájezdu vyplníte objednávkový formulář. Abychom Vás mohli kontaktovat včas, žádáme Vás při vyplňování tohoto formuláře o pozornost při správném vyplňování e-mailové adresy a telefonního čísla, na kterém Vás zastihneme.

Vyčkejte na naší telefonickou odpověď. Naši operátoři Vás budou kontaktovat ještě tentýž den (pokud si zájezd objednáte po pracovní době, kontaktujeme Vás druhý den).

Po obdržení vaší elektronické objednávky, operátoři CA KTOUR ověří obsazenost vámi zvoleného zájezdu v cestovní kanceláři a automaticky provedou rezervaci. V případě, úspěšné rezervace, se s vámi telefonicky domluví na způsobu předání (e-mail, fax, pošta) potřebných dokumentů (cestovní smlouvy). V případě, že rezervace nebude úspěšná, budete o tomto informováni opět telefonicky, emailem nebo prostřednictvím sms.

V případě vyřizování Vaší objednávky v sezónní špičce, Vás žádáme o strpení, jelikož v této době jsou rezervační systémy cestovních kanceláří velmi vytížené a potřebná doba k vyřízení objednávky se tak může značně prodloužit. V případě zájezdů typu „last minute“, tyto vyřizujeme přednostně.

Doručené dokumenty včetně cestovní smlouvy si přečtěte a smlouvu podepište.

Spolu s předvyplněnou cestovní smlouvou Vám zašleme i pokyny, jak smlouvu správně doplnit. Poté nám vyplněnou a podepsanou cestovní smlouvu, spolu s dokladem o zaplacení zašlete zpět do CA KTOUR a to opět buď e-mailem, faxem, nebo poštou. Příslušná částka za zájezd musí být poukázána na jeden z účtů uvedených níže.

Naši operátoři Vás opět kontaktují a potvrdí doručení cestovní smlouvy s dokladem.

Po doručení cestovní smlouvy i s dokladem o zaplacení Vás naši operátoři opět kontaktují - telefonicky, emailem, nebo prostřednictvím sms a potvrdí doručení těchto náležitostí. Upozorňujeme, že pro závaznou rezervaci je nutné uhradit 50% z celkové ceny zájezdu. Zbylých 50% doplatíte nejpozději měsíc před vašim nástupem na zájezd. V případě zakoupení zájezdu "Last minute" v době kratší než jeden měsíc před odjezdem, je nutné uhradit celou částku jednorázově spolu s podepsáním cestovní smlouvy.

3-7 dnů před odjezdem dostanete na Vámi uvedenou adresu nebo e-mailem informace k odbavení.

Možnosti platby?

Platbu, tedy částku uvedenou v cestovní smlouvě, provádí zákazník několika způsoby a to:

  • složením hotovosti v bance,

  • převodem z účtu na účet,

  • hotově v kanceláři CA KTOUR

PŘI SEPSÁNÍ SMLOUVY JE VE SMLOUVĚ UVEDENO ČÍSLO REZERVACE, které slouží klientovi při platbě jako variabilní symbol, který musí být na platbě uveden!!!

Číslo účtů: ČSOB : 189727122/0300

KB : 78-5147640267/0100