O nás

O nás

Co nabízíme?

Cestovní agentura Ktour nabízí zájezdy od více než 150 pojištěných CK a vybraných německých CK do všech koutů světa, prostřednictvím různých typů dopravy – letecky, autobusem, kombinovanou dopravou (bus, trajekt, letadlo), či vlastní dopravou. Vybírat můžete z široké nabídky desetitisíců zájezdů. K dispozici jsou Vám v naší nabídce také zájezdy pobytově - poznávací, díky kterým spojíte odpočinek s poznáváním, zájezdy poznávací, dovolená na jachtě a cokoli jiného, co si vymyslíte.

Pro ty z Vás, kteří necháváte výběr zájezdů na poslední chvíli, je samozřejmostí široká nabídka zájezdů typu Last minute od České republiky až po exotiku.

Pro ty z Vás co jste aktivními sportovci a rádi byste strávili svou dovolenou netradičním způsobem, pro Vás máme připraveny zájezdy zaměřené na rafting a vodní turistiku, cykloturistiku, zájezdy s horskými koly, pěší a vysokohorskou turistikou a cvičením. Pro milovníky golfu je připravena nabídka cest za golfem – vydejte se s námi na nejlepší golfová hřiště jak v České republice tak v zahraničí.

Pokud však toužíte po odpočinku v lázních nebo máte rádi aktivní relaxaci, pak jsou pro Vás určeny lázeňské a relaxační pobyty, které jsou stále žádanější a kombinují relaxační lázeňskou péči s aktivním odpočinkem jakými jsou například jízda na kole, jízda na koni, letní a zimní turistika. Lázně zase poskytují stále více komplexních služeb a velké množství relaxačních, doplňkových i specializovaných programů a vy budete hýčkání různými lázeňskými procedurami, proto neváhejte a využijte naší nabídky a odjeďte za odpočinkem.

Jelikož v současné době se stále rychleji rozvíjí trend uskutečňování svatebních obřadů v zahraničí a spousta lidí touží po vykročení do manželského života v netradičním a krásném prostředí exotických ostrovů, přizpůsobili jsme se této poptávce a připravili jsme pro Vás zájezdy s nabídkou svatebních cest, pokud tedy chcete aby Váš svatební den byl zvláštní, nezapomenutelný a originální, využijte toho a vybírejte.
Záleží pouze na Vás, zda se rozhodnete pro relaxační pobyt, poznávací zájezd s gastronomickým, vinařským, sportovním nebo kulturním programem, eurovíkend, pobyt v exotické zemi nebo okružní plavbu. Neustále sledujeme módní trendy a proto máte možnost nalézt v naší nabídce exkluzivní okružní plavby po Karibiku, Středozemním moři, severní Evropě či Asii nebo Jižní Americe na palubách nádherných lodí.

POKUD SI NEVYBERETE Z NAŠÍ NABÍDKY, KONTAKTUJTE NÁS A MY VÁM NABÍDNEME ŘEŠENÍ PŘÍMO PRO VÁS!

CESTOVNÍ AGENTURA KTOUR-DOVOLENÁ PRO KAŽDÉHO!